Donedavni dinamovac sjajno je poentirao na legendarnom De Kuipu u svom drugom nastupu u Eredivisie
Piše: SNObjavljeno: 16. rujan 2023. 18:27

Donedavni dinamovac i veznjak Vatrenih Luka Ivanušec u svom drugom nastupu za Feyenoord postigao je prvijenac, i to u velikom stilu!

PRVIJENAC LUKE IVANUŠECA POGLEDAJTE OVDJE.

U 5. kolu Eredivisie protiv Heerenveena Luka je napravio pomutnju po lijevom krilu, prošao trojicu čuvara te spektakularno s vrha šesnaesterca matirao gostujućeg vratara Nopperta za 1:0 već u 12. minuti.

Razigrao je time svoje suigrače koji su postigli još dva zgoditka u prvome poluvremenu, Wieffer u 16. i Igor Paixao u 20. minuti.

Na 3:1 smanjio je Olsson u 25. minuti.

U drugome poluvremenu nastavila se golijada Feyenoorda. Zabijali su Gimenez u 60., Minteh u 66. i Lingr u 72. minuti koji je ušao baš umjesto Luke Ivanušeca minutu ranije. Konačan rezultat bio je, dakle, 6:1.

06. listopad 2024 04:18