REUTERS/Albert Gea
NEZAUSTAVLJIVI KATALONCI

Piše: HinaObjavljeno: 06. ožujak 2016. 19:07

Nogometaši Barcelone suvereno kroče ka naslovu prvaka Španjolske nakon što su u 28. kolu slavili kod Eibara s 4-0.

Barca je povela već u 8. minuti preko Munira El Haddadia, koji je igrao umjesto suspendiranog Neymara, a potom je argentinski čarobnjak Lionel Messi postigao dva pogotka (41,76pen). Luis Suarez je u 84. minuti potvrdio visoku pobjedu sjajnom solo-akcijom, a to mu je 26. gol u sezoni i drugi je na listi strijelaca iza Cristiana Ronalda (27).

Kod Eibara je cijeli susret odigrao Josip Radošević, a kod Barcelone Ivan Rakitić.

Nogometaši Atletica slavili su u 28. kolu Primere u gostima kod Valencije s 3-1 i ostali na drugom mjestu.

Atletico je slavio na Mestalli zahvaljujući pogocima Torresa i Carrasca u završnici susreta, a madridski klub je ostao drugi sa osam bodova manje od Barcelone, ali i četiri boda više od gradskog suparnika Reala.

Athletic Bilbao je slavio u gostima kod Sporting Gijona s 2-0 za koji je Alen Halilović odigrao cijeli susret.