SCREENSHOT
PRAVA MAJSTORIJA

Zahvaljujući golu i mnoštvu dojmljivih poteza na terenu Emina je nakon utakmice zaradila titulu MOTM
Piše: SNObjavljeno: 27. studeni 2023. 08:24

U derbiju šestog kola elitnog ranga australskog prvenstva za žene nogometašice Melbourne Cityja gostovale su kod Sydneyja i slavljem 3:2 učvrstile prvu poziciju na ljestvici.

Melbourne je u prvom poluvremenu postigao tri pogotka, a strijelkinja drugog pogotka bila je bh. reprezentativka Emina Ekić (24), koja je postigla pogodak kakav ne viđamo tako često. Postavila je u 31. minuti loptu tik uz korner zastavicu, a onda direktno ‘opalila‘ po golu i izazvala šou.

Nije ovo bio jedini sjajan potez na današnjoj utakmici budući da je oduševljavala potezima na terenu, a nakon susreta okrunila se laskavom titulom "igrača utakmice".

Podsjetimo, jedna od najboljih bosanskohercegovačkih igračica je prije mjesec dana potpisala dvogodišnji ugovor s Melbourne Cityjem nakon što je prošle godine bila u momčadi na posudbi iz Racing Louisvillea.

Do sada je odigrala dvije utakmice za reprezentaciju Bosne i Hercegovine, a nastupala je za mlađe kategorije Sjedinjenih Američkih Država.

12. lipanj 2024 06:37