FEDERICO PROIETTI/DPPI/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Federico Proietti/dppi/shutterstock Editorial/profimedia
PROŠLA I FIORENTINA

Roma će igrati s pobjednikom susreta Napolija i Cremonesea, dok će Fiorentina na noge Torinu
Piše: HinaObjavljeno: 12. siječanj 2023. 23:10

Nogometaši Fiorentine i Rome plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije, dok su ispale obje momčadi iz Genove.

Roma je na svom Olimpicu svladala Genou s 1-0 golom Paola Dybale u 64. minuti, te će se u četvrfinalu sastati s pobjednikom dvoboja Napolija i Cremonesea. Za Genou je do 63. minute igrao Milan Badelj.

DYBALIN POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Nogometaši Fiorentine plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije, nakon što su na domaćem terenu savladali Sampdoriju 1-0. Strijelac pobjedničkog pogotka za Fiorentinu bio je Antonin Barak u 25. minuti. U četvrtfinalu će se Fiorentina sastati s Torinom.

05. srpanj 2024 22:16