TWITTER SCREENSHOT
NEOBIČAN INCIDENT

Iako je doživjela nezgodu Mbappeova gesta ju je obradovala, a u konačnici je pao i zagrljaj
Piše: SNObjavljeno: 28. svibanj 2023. 11:37

Nogometaši Paris Saint-Germaina obranili su naslov prvaka Francuske odigravši 1-1 na gostovanju u Strasbourgu, čime su i matematički postali nedostižni drugoplasiranom Lensu. Messi je postigao vodeći pogodak za PSG u 59. minuti, a u 79. minuti je izjednačio Kevin Gameiro.

Ipak, osim potvrde novog naslova jedan drugi događaj također je obilježio utakmicu Strasbourgu. Naime, Kylian Mbappe je prilikom zagrijavanja navijačicu napucao loptom u lice zbog čega joj je potekla i krv iz nosa. Napadač PSG-a je odmah shvatio što se dogodilo te je pozvao liječnike kako bi joj pružili pomoć i zaustavili krvarenje.

Ono što je sve oduševilo je to što je Mbappe čitavo vrijeme bio uz djevojku dok se nije uvjerio kako je sve u redu da bi joj potom uručio i mali poklon, svoj dres. Iako je doživjela nezgodu Mbappeova gesta ju je obradovala, a u konačnici je pao i zagrljaj. Svakako priča koja će navijačici ostati za cijeli život.

26. travanj 2024 00:40