Valerio Pennicino/Getty Images
DOTUKAO GA JE

VIDEO DANA Pogledajte jedan od najljepših golova ove godine zbog kojeg slavnom Srbinu prijeti ekspresni otkaz

Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 04. travanj 2016. 10:20

Oni koji su možda u jednom dijelu sezone mislili kako Milan postaje ozbiljna momčad, dobro su se prevarili.

To je momčad koju sa klupe vodi Siniša Mihajlović potvrdila danas u Bergamu, gdje su morali položiti oružje pred Atalantom koja je slavila sa 2:1 u 31. kolu Serije A.

Rossoneri su došli u prednost na Atleti Azzurri d'Italia već u petoj minuti, kada je sa bijele točke pogodio Luis Adriano.

Međutim, to je bilo to od Milana u ovom susretu.

Potez kola viđen je minutu prije kraja prvog poluvremena, kada je Mauricio Pinilla uhvatio nevjerojatne škarice i postigao jedan od najljepših pogodaka ove sezone.

Pinilla Gol Rovesciata [HD] Atalanta Vs AC... by MrBlackHoleMoon

Slavne lombardijske susjede potpuno je dotukao Alejandro Gomez pogotkom u 62. minuti i najavio otkaz Mihajloviću o kojem se u Milanu nagađa već tjednima. Slavna milanska momčad u zadnje je četiri utakmice upisao samo jednu pobjedu i trenutno se nalazi na šestom mjestu prvenstvene ljestvice.