SERIE A

Utakmica prekinuta zbog kiše

U trenutku prekida rezultat je bio 1-1. Domaćin je poveo u 25. minuti golom Legrottaglijea, ali je samo četiri minute kasnije izjednačio De Rossi.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. siječanj 2012. 23:41

Prva utakmica 19. kola talijanske Serije A nije završena. Naime, utakmica između Catanije i Rome je prekinuta u 66. minuti zbog jake kiše koja je padala i travnjaka koji je priječio normalno igranje...

Inače, loše vrijeme i jaka kiša ometali su igru tijekom cijelog meča, ali je u drugom poluvremenu postalo nemoguće igrati budući da se lopta zaustavljala u lokvama po cijelom travnjaku i uvjeti su bili potpuno neregularni.

Prilikom prekida domaći igrači Catanije su bili ljuti na takvu odluku glavnog suca, dok su oni iz Rome pod normalno prihvatili prekid daljnjeg igranja. Zasad nije poznato kada će se dogoditi nastavak meča.

24. rujan 2024 20:45