SPRDA GA POLA EUROPE

'Tvitajte ako ste vidjeli ovog čovjeka, nestao je u 20:45!'

'Brojke Balea tijekom utakmice: 0 šuteva na gol, 0 uspješnih paseva, 0 kreiranih šansi'
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 06. svibanj 2015. 10:14

U prvom susretu polufinala nogometne Lige prvaka Juventus je u Torinu pobijedio Real Madrid 2-1 i s golom prednosti putuje na Santiago Bernabeu na uzvrat koji je 13. svibnja.

Juventus je poveo pogotkom bivšeg napadača Reala Alvara Morate u 9. minuti, a izjednačio je Cristiano Ronaldo u 27. minuti. Torinska 'Stara dama' je u 58. minuti stigla do novog vodstva i to iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Carlos Tevez. Kazneni udarac je skrivio Carvajal oborivši upravo argentinskog napadača.

Utakmicu je s Realove strane najviše obilježio Gareth Bale, ali ne po dobrome. Velški sprinter bio je toliko nevidljiv da je Twitter prštao s šalama na njegov račun.

- Tvitajte ako ste vidjeli ovog čovjeka, nestao danas u 15 do 9! - rekao je Footy Memes.

- Brojke Balea tijekom utakmice: 0 šuteva na gol, 0 uspješnih paseva, 0 kreiranih šansi' (Squawka Football)

- Došli rezultati iz laboratorija: 'Baleova igra vs dužina njegove kose' (Paddy Power)

22. rujan 2024 22:16