AP
PREMIER LEAGUE

Tottenhamov dvojac Lennon-Bale razbio QPR, Modrić odradio cijelu utakmicu

Može se reći da je veza Lennon- Bale bila kobna za goste, jer je prvi dva puta asistirao potonjem za pogotke.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 30. listopad 2011. 20:24

Nogometaši Tottenhama lako su došli u nedjelju do šeste prvenstvene pobjede. Na svom su White Hart Laneu, u utakmici 10. kola, pobijedili novog prvoligaša Queens Park Rangers s 3-1.

Može se reći da je veza Lennon- Bale bila kobna za goste, jer je prvi dva puta asistirao potonjem za pogotke. Takvom akcijom je u 20. minuti postignut prvi pogodak, a isti su igrači bili autori gola u 72. minuti kojim je sve bilo zgotovljeno.

Između toga su se još u strijelce upisali Rafael van der Vaart s jedne, odnosno, Jay Bothroyd s druge strane. Tottenham je bio mnogo bolja momčad i domaćin je mogao daleko žešće napuniti suparničku mrežu. No, prije svega se pred suparničkim vratarem ispromašivao Adebayor.

Od hrvatskih nogometaša je nastupao Luka Modrić svih 90 minuta u dresu Tottenhama, dok su Vedran Ćorluka i Niko Kranjčar bili izvan pogona.

Premiership, 10. kolo:

Tottenham - Queens Park Rangers 3-1 (Bale 20, 72, Van der Vaart 33 / Bothroyd 62)

1. Manchester City 10 9 1 0 36-8 28

2. Manchester United 10 7 2 1 27-12 23

3. Chelsea 10 6 1 3 23-15 19

4. Newcastle 9 5 4 0 12-6 19

5. Tottenham 9 6 1 2 18-14 19

6. Liverpool 10 5 3 2 14-10 18

7. Arsenal 10 5 1 4 20-21 16

8. Norwich 10 3 4 3 14-15 13