THOMAS KIENZLE Afp
BUNDESLIGA

Slavlje Stuttgarta kod kuće, trijumfom protiv Mainza došli do treće uzastopne ligaške pobjede

Stuttgart je na ljestvici pobjegao dortmundskoj Borussiji te je potvrdio svoje treće mjesto
Piše: HinaObjavljeno: 11. veljača 2024. 17:56

U pretposljednjem ogledu 21. kola njemačke Bundeslige nogometaši Stuttgarta su na svom stadionu svladali Mainz 3-1.

Ključne korake prema trećoj ligaškoj pobjedi u nizu Stuttgart je napravio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je postigao dva pogotka. Strijelci za 2-0 su bili Mittelstaedt i Leweling.

Konačna potvrda domaće pobjede dogodila se u 73. minuti kada je Undav pogodio za 3-0, dok je počasni gol za goste dao Ajorque u 76. minuti.

Stuttgart je na ljestvici pobjegao dortmundskoj Borussiji te je potvrdio svoje treće mjesto, dok je Mainz i dalje u opasnoj zoni, na pretposljednjem mjestu.

27. travanj 2024 03:32