ATHENS, GREECE - SEPTEMBER 18: Gordon Schildenfeld of Panathinaikos in action during the UEFA Europa League match between between Panathinaikos FC and FC Dinamo Moskva on September 18,2014 in Athens,Greece. (Photo by Milos Bicanski/Getty Images)
 Milos Bicanski / 2014 Getty Images
PUN POGODAK

Sjajno pojačanje Dinama: Pogledajte kako je Šifo zabio u stilu klasnog napača!

Piše: HinaObjavljeno: 21. svibanj 2015. 00:23

Nogometaši Panathinaikosa otvorili su mini-ligu za plasman u Ligu prvaka gostujućom pobjedom protiv Asterasa 4:0, a prvi pogodak na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Gordon Schildenfeld. Šifo se u maniri iskusnog napadača postavio na jednu odbijenu loptu i kroz šumu nogu ju pospremio iza domaćeg vratara.

"Schifo' koji će od iduće sezone igrati za zagrebački Dinamo, doveo je 'Pao' u vodstvo golom u 26. minuti. Strijelci za atenski klub bili su i Nikolaos Karelis (45, 55) i Marcus Berg (82). Schildenfeld je odigrao cijeli susret, dok je Danijel Pranjić ušao u igru u 74. minuti. Mladen Petrić nije nastupio.

Panathinaikos vodi s pet bodova, PAOK ima tri, a Atromitos i Asteras po jedan bod.

Pobjednik ove mini-lige izborit će plasman u kvalifikacije Lige prvaka, dok drugo i treće mjesto vodi u Europsku ligu. Olympiakos je kao prvak već osigurao Ligu prvaka.