RASPAMEĆENI NAVIJAČI

Show na Korzici: PSG vodio 2-0 pa izgubio 4-2 od Bastie, Palimeri zabio strašan gol!

St Etienne je na gostovanju pobijedio Reims 2-1 i probio se na treće mjesto Le Championnata preskočivši aktualnog prvaka Paris St Germain
Piše: HinaObjavljeno: 10. siječanj 2015. 20:38

Aktualni francuski nogometni prvak Paris St Germain poražen je na gostovanju kod Bastije 2-4 premda je nakon 20 minute igre vodio 2-0.

PSG je poveo golovima Lucasa Moure (10) i Adriena Rabiota (20), no Bastija se nije predavala. Do konca poluvremena je izjednačila, a potom u nastavku postigla još dva gola za važnu pobjedu u borbi za prvoligaški spas. Strijelci za korzikanski sastav bili su Ryad Boudebouz (32-11m), Francois-Joseph Modesto (45) i Julian Palmieri (56, 89).

Pogodak Palmierija kojim je Bastia prešla u vodstvo bio je pravo remek djelo, kojeg se ni Ibrahimović ne bi posramio.