Roko Šimić (prvi desno)
 DAMJAN TADIC/CROPIX
OKRŠAJ U KRANJČEVIĆEVOJ

Roko Šimić iz penala donio remi, gostima isključena dva igrača, ali su do kraja igrali kompletni!

Već nakon 20-ak minuta Riječani su dobili dva crvena, ali je Toplak inzistirao da ostanu s 11-oricom
Piše: Predrag JurišićObjavljeno: 27. ožujak 2021. 18:12

U prijateljskom odmjeravanju snaga na stadionu u Kranjčevićevoj, nogometaši Lokomotive remizirali su s Orijentom 1:1. Zanimljivo je da je riječki drugoligaš u 20. minuti trebao ostati sa čak dvojicom igrača manje, budući da je Smolčić bio isključen zbog toga jer je skrivio kazneni udarac za Lokomotivu, a Hodža zbog prigovora na tu sudačku odluku.

Međutim, trener Lokosa Samir Toplak inzistirao je da uđu dvojica Orijentovih igrača s klupe, kako bi ovaj prijateljski ogled imao smisla. Orijent je poveo u 9. minuti pogotkom Monjca, izjednačio je Roko Šimić iz kaznenog udarca u 21. minuti.

Lokomotiva: Hendija (od 80. Santini) - Maliqi (od 75. Pejić), Osmanković, Pejović (od 45. Marković), Čeliković (od 45. Stojković) - Maleš (od 45. Marić), Petrak (od 75. Milošević) - Chajia (od 75. Kačavenda), Kim (od 80. Groznica), Musa (od 65. Acquah) - Šimić.

Orijent: Boglić - Tadejević, Smolčić, Milinović, Vidas - Švrljuga, Hodža, Gadže, Monjac - Fućak, Srzentić (još su igrali Benulić, Petrović, Bosančić, Fatić i Mulac).

01. srpanj 2024 11:22