DVOBOJ TOČNO U PODNE

REMI KOD LEVANTEA Torres zabio, Mandžukić već tri mjeseca bez gola

Piše: HinaObjavljeno: 10. svibanj 2015. 16:08

U podnevnom dvoboju 36. kola Primere Levante i Atletico Madrid su u Valenciji odigrali neriješeno, 2-2.

Levante je dvaput vodio zahvaljujući zgodicima Davida Barrala (32) i Kalua Uchea (63), no Atletico je nakraju ipak uspio doći do boda, a strijelci su za madridsku momčad bili Guilherme Siqueira (35) i Fernando Torres (80). Hrvatski napadač Marijo Mandžukić je igrao do 61. minute, kada ga je zamijenio Torres. Atletico je ostao treći s četiri boda više od Valencije, dok je Levante na 14. mjestu gotovo sigurno osigurao ostanak.

Villarreal je na stadionu El Madrigal pobijedio Elche 1-0, a za goste je do 83. minute igrao hrvatski nogometaš Mario Pašalić.

Pogodak odluke zabio je Joel Campbell u 26. minuti.

Ovom pobjedom Villarreal je učvrstio šestu poziciju na ljestvici Primere, posljednju koja osigurava plasman u Europsku ligu. 'Žuta podmornica' sada ima 57 bodova, osam više od Athletic Bilbaoa na sedmom mjestu Elche je na 13. mjestu sa 40 bodova, devet više od zone ispadanja.