MONACO - ARSENAL 1-0

Radamel Falcao nije zaboravio zabijati, sudac oprostio Subašiću penal

Piše: Damir DobrinićObjavljeno: 04. kolovoz 2014. 01:33

Radamel Falcao u subotu se nakon šest i pol mjeseci izbivanja vratio na travnjak. Kobna ozljeda koljena protiv trećeligaškog kluba Monts d'Or Azergues Foot u Francuskom kupu 22. siječnja odnijela mu je nastup na Svjetskom prvenstvu u Brazilu, ali uoči starta nove sezone sjajni kolumbijski napadač ponovno je spreman.

Za Monaco je na Emirates kupu u Londonu u subotu zaigrao posljednjih dvadeset minuta dvoboja protiv Valencije zamijenivši Dimitra Berbatova. Završilo je 2:2, a Falcao nije zabio u premijernom nastupu nakon povratka. No post nije trajao dugo, 28-godišnjak iz Santa Marte zabio je već dan kasnije. U strijelce se upisao u nedjelju protiv domaćina turnira Arsenala, u dvoboju kojeg je počeo od prve minute.

Danijel Subašić branio je svih 90 minuta i sačucao svoju mrežu.Topnici su nakon utakmice s razlogom bili bijesni na suca Atkinsona, koji je prekršaj našeg vratara nad Akpomom izvadio van šesnasterca iako se on dogodio unutra.

22. rujan 2024 17:18