Vladimir Dugandžić/CROPIX
REBIĆ

Protiv Juventusa na klupi

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. listopad 2013. 16:09

Iako je u ponedjeljak zaigrao za hrvatsku U21 reprezentaciju na gostovanju kod Švicarske, Fiorentinin 20-godišnji napadač Ante Rebić vjerojatno će svoju šansu za nastup protiv Juventusa u nedjelju čekati s klupe, pišu neki talijanski mediji...

U debitantskoj utakmici u dresu Fiorentine, po transferu iz Splita, Rebić je ozlijedio zadnju ložu.

Fiorentina je u tada u Firenci krajem rujna odigrala 2-2 protiv Parme, u sklopu 6. kola talijanske Serije A, a Rebić je u igru ušao u 36. minuti umjesto Giuseppea Rossija. No, tijekom susreta je istegnuo mišić zadnje lože.

U ponedjeljak je Rebić odigrao jedno poluvrijeme u ogledu u kojem je hrvatska U21 reprezentacija u gostima svladala Švicarsku 2-0 u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Svejedno zbog svog fizičkog stanja ne bi trebao konkurirati za mjesto u prvoj momčadi u nedjeljnoj utakmici u 8. kolu Serije A protiv Juventusa, već bi svoju šansu u najboljem slučaju mogao čekati s klupe. Umjesto njega, u napadu bi trebao početi iskusni Španjolac Joaquin.

22. rujan 2024 16:28