PRVAKU SAMO BOD

Pogledajte kako je Mandžo promašivao protiv Raya

Piše: Vedran FilipovićObjavljeno: 26. kolovoz 2014. 02:25

Gostovanje Atletica kod Vallecana Diego Simeone pratio je na "sigurnoj" udaljenosti, odrađujući prvu od osam utakmica suspenzije koju je dobio radi "tapšanja" suca po glavi.

Rojiblancosi su (barem na papiru!) u "malom" gradskom derbiju izgledali dosta ofenzivno u 4-4-2 formaciji s Griezmannom i Kokeom na krilima te Jimenezom i Mandžukićem u napadu, a hrvatski napadač mogao se proslaviti u prvom dijelu (posjed 57-43), ali pokušaji su bili neprecizni (25), premekani (26) ili se iskazao vratar Alvarez (27).

Rayo je bio bolji protivnik u nastavku, Moya je udarac glavom Manucha jedva izvukao iz svog desnog kuta, tri minute prije no što je Mandžukić (75) zamijenjen 18-godišnjim Hectorom.

Nije pomoglo, Atletico je izgledao većim dijelom slabo te kao branitelj naslova posrnuo već u prvom kolu...