Aleksandar Dimitrijević / Cropix
PROSINEČKI OPET IZGUBIO

Partizan na Marakani sredio Crvenu zvezdu, Stojković ponovno na meti Delija

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. studeni 2011. 21:32

U 141. vječitom derbiju nogometaši Partizana na Marakani su pobijedili domaću Crvenu zvezdu 2-0 u okviru 13. kola Jelen Superlige...

Momčad Roberta Prosinečkog izgubila je tako četvrti put uzastopno od Partizana na svom stadionu, te su crno-bijeli sada na sedam bodova prednosti (36-29) pred najvećim rivalom.

Zvezda je bila dominantnija momčad i diktirala ritam igre 70-ak minuta, a pet minuta prije kraja prvog dijela Brazilac Evandro čak je promašio penal za domaće. Njegov je udarac zaustavila vratnica.

Partizanov golman Vladimir Stojković, bivši miljenik domaćih navijača koji su ga ponovno vrijeđali, zaradio je epitet igrača utakmice jer je obranio nekoliko stopostotnih prilika domaćim nogometašima.

Kad su se "zvezdaši" napokon potrošili, Partizan je u završnici do pobjede odveo Marko Šćepović koji je u 71. minuti namjestio pogodak Vukiću, a desetak minuta kasnije i sam poentirao za konačnih 2-0.