PREMIERSHIP

Norwich sredio Sunderlanda

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. rujan 2011. 11:28

U posljednjoj utakmici 6. kola engleskog Premiershipa nogometaši Norwicha savladali su na svom stadionu Sunderland rezultatom 2-1.

Norwich i Sunderland imali su isti broj bodova uoči susreta (5), ali nakon ove pobjede Norwich se uzdigao do 9. mjesta dok je Sunderland pao za jedno i sada je 14. momčad lige. Domaćina je u 31. minuti u vodstvo doveo Leon Barnett nakon asistencije Elliotta Bennetta. To je ujedno bio i jedini pogodak prvog poluvremena koje je završilo minimalnih vodstvom nogometaša s Carrow Roada.

szólj hozzá: N2-1S

Tek što se krenulo u nastavak Velšanin je u sastavu domaćina, Steve Morison, udvostručio vodstvo svoje momčadi nakon što ga je lijepo poslužio Marc Tierney. Oba strijelca za Norwich upisala su svoje premijerne golove u sezoni. Na samom kraju utakmice Kieran Richardson smanjio je za goste u 86. minuti susreta.