Duje Klarić / Cropix
UKRAJINA

Nikola Kalinić zabio dva gola i osigurao Dnjipru tri boda

Bivši napadač Hajduka i Blackburna igrao je do 67. minute, a Ivan Strinić do 81. za pobjednički sastav. Dino Drpić odgledao je utakmicu s klupe domaće momčadi.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. studeni 2011. 21:37

Hrvatski nogometaš Nikola Kalinić nastavlja sa zapaženim nastupima u dresu ukrajinskog Dnjipra, pa je tako ove subote, u utakmici 18. kola, zabio nova dva pogotka.

Njegova je momčad gostovala kod Volina, te je pobijedila 2-1. Kalinić je postigao svoj šesti i sedmi prvenstveni pogodak, te je trenutačno na četvrtom mjestu ljestvice strijelaca. Unutar samo šest minuta (32. i 37.) Kalinić je lomio suparničku obranu i vratara, te praktički sam osigurao nova tri boda Dnjipru. Domaćin je do kraja utakmice tek uspio smanjiti rezultat, a učinio je to Freitas odmah početkom drugog dijela (47. minuta).

Kalinić je time odveo svoj sastav do četvrtog mjesta na ljestvici.