Mladi hrvatski reprezentativac nastavlja s odličnim izvedbama u klubu

RONALD GORSIC/CROPIX Cropix
UTAKMICA ZA PAMĆENJE

Mladi Vatreni potvrdio dobru formu: Roko Šimić zabio dva gola i donio remi svojoj ekipi, pa pocrvenio

Hrvatski napadač je zabio oba gola Lieferinga u remiju 2:2 protiv Amstettena
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. ožujak 2022. 17:05

Mladi hrvatski reprezentativac i sin legendarnog Darija Šimića, Roko Šimić, još je jednom pokazao svu raskoš svojeg talenta. Mladi je napadač u 19. kolu austrijske druge lige u susretu Amstettena i njegovo Lieferinga, druge ekipe RB Salzburga, zabio oba gola svoje ekipe u remiju 2:2.

Šimić je najprije u 28. minuti zabio za vodstvo svoje ekipe, ali izjednačio je Feiertag iz penala u 38. da bi Fredriksen u 73. zabio za preokret i vodstvo domaćeg sastava. Šimić je u 81. minuti zabio za 2:2 i donio veliki bod svojoj ekipi. Bio je to njego 21. gol ove sezone za klub i reprezentaciju.

Nažalost, u prvoj minuti sučeve nadoknade je i isključen, a osim tog crvenog kartona je dobio i žuti u 44. minuti. Liefering ostaje na drugom mjestu s 36 bodova, dok Amstetten ima bod manje na trećem mjestu.