PRIMERA DIVISON

Mandžukić zabio prvi gol u Primeri, Atletico se mučio

Ovom pobjedom Atletico se izjednačio na vrhu ljestvice s Valencijom i Celtom sa po četiri boda, doke je Eibar ostao na tri boda.
Piše: HinaObjavljeno: 30. kolovoz 2014. 23:40

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je strijelac za madridski Atletico u susretu 2. kola španjolskog prvenstva u kojemu je branitelj naslova na svom Vicente Calderonu svladao novaka u ligi Eibar sa 2-1 (2-1).

Mandžukić je pogodio glavom na ubačaj Gabija za 2-0 u 25. minuti. Prethodno je Atletico poveo pogotkom Mirande u 11. minuti, a na 2-1 smanjio je Abraham u 33.

Mandžukić je igrao do 67. minute, a ovo mu je prvi pogodak u španjolskom prvenstvu.

Ovom pobjedom Atletico se izjednačio na vrhu ljestvice s Valencijom i Celtom sa po četiri boda, dok je Eibar ostao na tri boda.

Atletico Madrid 2-0 Eibar - Mario Mandzukic by footynews