KICKER

Mandža najbolji Hrvat 32. kola

Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 02. svibanj 2011. 16:12

Samo su trojica Hrvata sakupila minutažu u utakmicama 32. kola njemačkog nogometnog prvenstva. Najbolji među njima, sugerira ocjena u Kickeru, bio je Mario Mandžukić.

Napadač Wolfsburga nije se upisao na listu strijelaca na gostovanju u Bremenu kod Werdera, a odigrao je svih 90 minuta u 1-0 pobjedi svog kluba. Zaradio je žuti karton. Bio je jedan od najboljih sudionika ogleda čemu u prilog ide ocjena 2.5.

Podsjetimo, Kicker ocjene dijeli u rasponu od najveće jedinice do najslabije šestice.

Istovjetne 2-0 pobjede su upisali Kaiserslautern (protiv St. Paulija) i Köln (protiv Bayera). Kaiserslauternov Srđan Lakić odigrao je za četvorku, kao i Kölnov Mato Jajalo.

Dodajmo da je Mensur Mujdža, nekadašnji igrač Zagreba, bivši hrvatski U21 reprezentativac i aktualni seniorski u BiH izabranoj vrsti, ocijenjen četvorkom u 2-0 pobjedi Freiburga na gostovanju kod HSV-a. Javno je opomenut u 77. minuti.

25. rujan 2024 13:16