AP
PRIMERA

Malaga privremeno na vrhu

Malaga je ostvarila minimalnu 1-0 pobjedu kod Zaragoze, te je time došla do drugog ovosezonskog slavlja u Primeri (uz jedan remi)
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. rujan 2012. 00:01

Odigrane su u španjolskoj nogometnoj Primeri prve tri utakmice 3. kola, a čelnu je poziciju na ljestvici, barem privremeno, preuzela Malaga. Ove subote je Malaga ostvarila minimalnu 1-0 pobjedu kod Zaragoze, te je time došla do drugog ovosezonskog slavlja u Primeri (uz jedan remi). Tri boda je Malagi donio Camacho golom u 56. minuti. Novi prvoligaš Celta je u Vigu s 2-0 pobijedila Osasunu, a trobod su osigurali u nastavku. Prvo je Aspas zabio u 69., a u samom finišu se u strijelce upisao i Bermejo.

Po bod je pripao Deportivu i Getafeu u utakmici koja je završena 1-1. Domaćin je već u 6. minuti došao do startne prednosti, ali ju je anulirao Marokanac Barrada u 26. minuti. Do kraja ogleda mreže se više nisu tresle.