Duje Klarić / Cropix
UKRAJINA

Kalinić ponovno strijelac

U utakmici 16. kola njegov je klub pobijedio kijevski Arsenal s 1-0 na domaćem terenu
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. studeni 2011. 22:47

Hrvatski nogometaš Nikola Kalinić još je jednom bio igrač koji je donio bodove svom Dnjipru. U utakmici 16. kola njegov je klub pobijedio kijevski Arsenal s 1-0 na domaćem terenu, te ga je time preskočio na ljestvici. Jedini je pogodak Kalinić postigao u 71. minuti, čime je materijalizirao igrača više na travnjaku. Naime, četiri minute prije toga kod gostiju je pocrvenio Mikoliunas.

Za Kalinića je ovo četvrti pogodak u sezoni. Hrvatski 23-godišnji napadač je prije toga zabijao pogotke Oleksandriji (dva) i Karpatiju (jedan).

Dnjipro je ovime skočio na četvrto mjesto na ljestvici.