PA IMAGES/ALAMY/ALAMY/PROFIMEDIA Pa Images/Alamy/Alamy/Profimedia
ŠIMIĆ NA KLUPI

Juranović i Celtic propustili priliku zasjesti na vrh; poraz za Vidu i Bešiktaš; Mikić spasio bod Riedu

Luka Sučić igrao je od 60. minute za RB Salzburg u 2-2 remiju na gostovanju kod Rieda
Piše: HinaObjavljeno: 30. listopad 2021. 19:29

Juranoviću 90 minuta, Celticu samo bod

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Juranović odigrao je čitav susret za Celtic koji je popustio priliku zasjesti na vrh ljestvice škotskog prvenstva odigravši samo 0-0 na svom terenu s Livingstonom.

Celtic je imao kazneni udarac za pobjedu u sudačkoj nadoknadi, izvođenja se primio Giakoumakis, no njegov slab udarac obranio je vratar gostiju Stryjek.

U prošlom kolu upravo je Juranović bio uspješan izvođač 11-erca za Celtic, no ovoga puta nije dobio priliku.

Drugi Celtic sada ima 23 boda, jedan manje uz utakmicu više od vodećeg Rangersa koji će u nedjelju gostovati kod Motherwella, dok je Livingston 10. s 12 bodova.

Sučiću pola sata, Šimić na klupi Salzburga, Mikić spasio bod Riedu

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Luka Sučić igrao je od 60. minute za RB Salzburg u 2-2 remiju na gostovanju kod Rieda u susretu 13. kola austrijskog prvenstva, dok je Roko Šimić ostao na klupi austrijskog prvaka.

Pogodak za konačnih 2-2 u 90. minuti za Ried je postigao Leo Mikić, igrač s hrvatskim državljanstvom koji je u igru ušao u 88. minuti.

Vodeći RB Salzburg ima 35 bodova, 12 više od drugog Sturma, dok je Ried sedmi s 14 bodova.

Vida igrao u porazu Besiktasa

Soper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida odigrao je svih 90 minuta za Besiktas koji je u susretu 11. kola turskog prvenstva izgubio na gostovanju kod Hatayspora s 0-1 (0-0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je Lobjanidze već u 6. minuti.

Hatayspor je drugi na ljestvici s 23 boda, tri više od trećeg Besiktasa. Na vrhu je Trabzonspor s 27 bodova.

28. rujan 2024 22:48