SCREENSHOT/SPORTKLUB
RUŽNE SCENE

Incident na derbiju Maribora i Olimpije, navijači pogodili bivšeg HNL-ovca, sudac prekinuo susret

Austrijski krilni napadač Raul Florucz igrao je za Lokomotivu, Sesvete, Hrvatski dragovoljac i Jarun
Piše: SNObjavljeno: 25. kolovoz 2024. 18:42

Težak incident dogodio se na derbiju slovenske lige koji je mogao završiti i puno gore. U šestom kolu susreli su se Maribor i ljubljanska Olimpija, Rijekin protivnik u Konferencijskoj ligi, a dvoboj je prekinut u 17. minuti.

Naime, prilikom izvođenja kaznenog udarca navijači su velikim i teškim predmetom pogodili izvođača Raula Florucza, bivšeg igrača zagrebačke Lokomotive, Sesveta, Hrvatskog dragovoljca i Jaruna.

VIDEO INCIDENTA POGLEDAJTE OVDJE.

Krilni napadač odmah se uhvatio za međunožje s bolnom grimasom. Prava je sreća da ga predmet nije pogodio u glavu. Sudac David Šmajc nije dvojio ni sekunde te je sve igrače poslao u svlačionicu. Prekid je trajao nekoliko minuta.

Utakmica je završila rezultatom 1:1. Maribor je u vodstvo doveo Repas u 26. minuti, a gostujući pogodak postigao je litavski branič Justas Lasickas u 35. minuti.

25. rujan 2024 19:35