Petar Musa

CARLOS COSTA/AFP/PROFIMEDIA
Ušao u formu

Hrvat je počeo zabijati kao na traci! Nakon pogotka u Ligi prvaka, pogledajte kako je zabio i u prvenstvu

Zabio je prvi pogodak svoje momčadi u visokom slavlju, a bio mu je to ukupno peti gol sezone
Piše: Andro PolićObjavljeno: 06. studeni 2022. 23:37

Benfica je upisala šestu uzastopnu pobjedu, a najnoviji trijumf upisali su u 12. kolu portugalskog prvenstva slavljem 1-5 na gostovanju kod Estorila, a prvi pogodak djelo je hrvatskog napadača Petra Muse (24). Loptu je s lijeve strane ubacio Alejandro Grimaldo, a Musa je nadvisio svog čuvara i glavom pogodio za vodstvo u 25. minuti.

Pogodak Muse pogledajte ovdje

Treća je to uzastopna utakmica u kojoj je Hrvat zabio, a u srijedu je zabio i pogodak u Ligi prvaka protiv Maccabija iz Haife. Ujedno, bio mu je ovo tek drugi nastup od prve minute za Benficu, a u igri je bio do 66. minute. Ukupno mu je to bio peti pogodak sezone, a u Benficu je stigao početkom srpnja iz Boaviste u kojoj je proveo prošlu sezonu i upisao 12 pogodaka.

Uz Musu, za Benficu je dva gola zabio Silva, a po jedan su dodali Joao Mario i Ristić. Kod domaćih je strijelac bio Andrade koji je ublažio poraz u sudačkoj nadoknadi.