BRAZIL

Fluminense svladalo Nautico s 2-1 i povećao prednost na vrhu ljestvice

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. rujan 2012. 11:29

Nogometaši Fluminensea svladali su u 26. kolu brazilske Serije A Nautico s 2-1 i povećali prednost na vrhu ljestvice.

Sada imaju pet bodova više od Atletico Mineira, premda treba naglasiti da ovaj potonji klub ima i dvije odigrane utakmice manje.

Leandro Euzebio je u 41. minuti doveo domaće u vodstvo, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena prednost kluba iz Rio de Janeira je povećao Fred svojim 12. pogotkom sezone. Za Fluminense je ovo četvrta pobjeda u pet posljednjih prvenstvenih kola.

Pod vodstvom novog trenera Gilsona Kleine nogometaši Palmeirasa su kao gosti nadigrali Figueirense s 3-1. Thiago Heleno, Henrique i Assunҫao su bili strijelci za osmerostruke prvake koji se još uvijek nalaze u zoni ispadanja.

U prvoj utakmici nakon odlaska Gansa u Sao Paulo i bez suspendiranog Neymara, Santos je kod kuće izgubio od Portuguese s 3-1. Bruno Mineiro je bio dvostruki strijelac za goste.