NASTAVAK DOBRE FORME

FANTASTIČNI POGODAK Mandžukić zabio škaricama u slavlju Bayerna kod Vukova

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. veljača 2013. 22:24

Vodeći Bayern slavio je s 2:0 u gostima kod Wolfsburga u 22. kolu Bundeslige , a junak dvoboja bio je hrvatski napadača Marijo Mandžukić, koji je "škaricama" zabio za 1:0 u 36. minuti. Konačni rezultat postavio je Arjen Robben u sudačkoj nadoknadi.

Mandžukiću je to bio 15. ovosezonski pogodak u Bundesligi, kojeg, kao bivši igrač Wolfsburga, nije slavio, a iz igre je izašao u 83. minuti. Mandžukić je sada s tih 15 golova i vodeći strijelac lige. Kao i Mandžukić, i Ivica Olić je igrao protiv svojeg bivšeg kluba, a u 65. minuti zamijenio ga je Ivan Perišić. Bayern je čvrsto na vrhu s čak 18 bodova više od Borussie Dortmund , a sjedeći tjedan Bavarce čeka ogled Lige prvaka s Arsenalom.