fcdnipro.ua
DNJIPRO

Dva gola Nikole Kalinića

Piše: HinaObjavljeno: 22. rujan 2013. 19:13

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Kalinić postigao je dva pogotka za Dnipro iz Dnipropetrovska koji je u susretu 10. kola ukrajinskog prvenstva kao gost svladao Metalurg iz Zaporožja sa 3-2 (2-2).

Kalinić je postigao prva dva gola za svoju momčad u 9., odnosno 33. minuti, a igrao je do 67. minute. Drugi hrvatski reprezentativac u redovima Dnipra Ivan Strinić na terenu je proveo svih 90 minuta.

Ovom pobjedom Dnipro je stigao na drugo mjesto na ljestvici sa 23 boda, tri manje od vodećeg Metalista iz Harkiva, a jednim više od trećeg Šahtara iz Donecka, dok je suparnik zagrebačkog Dinama u Europskoj ligi, Čornomorec iz Odese četvrti sa 20 bodova i utakmicom manje. Metalurg je pretposljednji, 15. sa šest bodova.

Kasnije u nedjelju Čornomorec će odigrati svoj dvoboj 10. kola na svom terenu protiv Zarje iz Luganska.

21. rujan 2024 21:45