Damir Krajac / CROPIX
RUSIJA

CSKA svladao Rostov

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. rujan 2013. 15:36

Nogometaši CSKA učvrstili su vodstvo u ruskom prvenstvu, nakon što su u 8. kolu kao domaćini svladali Rostov s 1-0…

Vratar hrvatske reprezentacije Stipe Pletikosa odlično je obavio svoj posao na golu Rostova, u nekoliko navrata je sjajnim obranama spašavao svoju momčad, ali ipak nije mogao spriječiti poraz Rostova. Svladao ga je u 70. minuti Bazeljuk u svom prvom nastupu za CSKA ove sezone.

Uz Pletikosu, svih 90 minuta u sastavu Rostova odradio je još jedan hrvatski nogometaš Hrvoje Milić.

CSKA je u osmom nastupu upisao šestu pobjedu (uz dva remija), te vodi na ljestvici s 20 bodova, šest više od Zenita, Spartaka i Rostova, s time da Zenit i Spartak imaju utakmicu manje.

Zenit je u St Peterburgu slavio protiv Tereka 2-0, golovima Keržakova (21) i Dannyja (42). Spartak je na gostovanju bio bolji od Volge 1-0, a jedini gol zabio je Movsisjan u 32. minuti.

CSKA vodi sa 20 bodova, dok Zenit i Spartak imaju po tri boda.