PROSULI BODOVE

Celticu se ovo nije dogodilo već 17 godina, Brendan Rodgers ima sve veći pritisak na klupi

Rangers i dalje vodi na ljestvici sa 70 bodova, Celtic ima dva boda manje
Piše: HinaObjavljeno: 03. ožujak 2024. 15:29

Nogometaši Celtica propustili su priliku preskočiti Rangers na vrhu ljestvice škotskog prvenstva, nakon što su u susretu 29. kola nacionalnog prvenstva izgubili na gostovanju kod Heartsa s 0-2.

Nakon što je Rangers u subotu kod kuće izgubio od Motherwella s 1-2, Celtic je imao priliku preuzeti vrh ljestvice.

Međutim, "The Bhoysi" su na gostovanju u Edinburghu izgubili od Heartsa s 0-2 povećavši tako pritisak na menadžera Celtica Brendana Rodgersa.

Celtic je u 13. minuti imao jedanaesterac, međutim Zander Clark je obranio udarac Adama Idaha. Samo minutu kasnije gosti su ostali s igračem manje nakon što je Yang Hyeon-gyu dobio crveni karton zbog oštrog prekršaja.

Igrača više domaći sastav je iskoristio u 43. minuti golom Jorgea Granta iz kaznenog udarca, a pobjedu Heartsa je potvrdio Lawrence Shankland u 56. minuti.

Bila je to druga pobjeda Heartsa protiv Celtica ove sezone nakon 2-0 slavlja u prosincu na Celtic Parku. Posljednji put momčad iz Edinburgha je upisala dvije pobjede protiv Celtica u istoj sezoni prije 17 godina.

Rangers i dalje vodi na ljestvici sa 70 bodova, Celtic ima dva boda manje, a Hearts je treći s 55 bodova.

23. travanj 2024 23:20