JAMES MARSH/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA James Marsh/Shutterstock Editorial/Profimedia
ŠKOTSKI PREMIERSHIP

Barišić asistent u teško izborenoj pobjedi Rangersa, Čolak izašao iz igre odmah nakon pogotka

Celtic slavio s 2:1, Josip Juranović odigrao cijeli susret koji ima sedam bodova prednosti
Piše: HinaObjavljeno: 09. studeni 2022. 23:41

Nogometaši Rangersa ostvarili su tešku i minimalnu 1-0 pobjedu na domaćem terenu protiv Heartsa, u dvoboju 15. kola škotskog Premiershipa.

Sve do 66. minute rezultat je bio 0-0, no tada je hrvatski reprezentativac Borna Barišić asistirao, a Tillman postigao pogodak vrijedan tri boda. Barišić je odigrao cijelu utakmicu za Rangers, dok je Antonio Mirko Čolak izašao iz igre odmah nakon jedinog pogotka.

Celtic je pobijedio u gostima Motherwell 2-1 golovima svojih Japanaca Furuhashija u 15. i Meade u 84. minuti. Hrvatski reprezentativac Josip Juranović odigrao je cijelu utakmicu za Celtic koji je time zadržao sedam bodova prednosti na vrhu ljestvice u odnosu na Rangers (39-32).

28. svibanj 2024 03:01