NIZOZEMSKA

Ajax slavio u kupu

Ajax, protivnik zagrebačkog Dinama u skupini Lige prvaka, slavio je s više-manje B-momčadi u susretu 2. kola nizozemskog kupa protiv Noordwijkerhouta s 3-1
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 21. rujan 2011. 23:08

Nogometaši Ajaxa plasirali su se u šesnaestinu finala Nizozemskog kupa pobjedom u gostima protiv niželigaša Noordwijkerhouta 3-1...

Ajax, protivnik zagrebačkog Dinama u skupini Lige prvaka, slavio je s više-manje B-momčadi u susretu 2. kola nizozemskog kupa protiv Noordwijkerhouta s 3-1. Mreže su mirovale sve do 37. minute kada je De Jong konačno doveo Ajax u vodstvo od 1-0, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena. Bulikin je udvostručio prednost "kopljanika" u 56. minuti, a samo pet minuta kasnije Sa je zabio za 3-0. Počasni pogodak za domaćina zabio je Bartlema u 68.

Dinamo će ugostiti momčad iz Amsterdama 18. listopada, dok će momčad Krune Jurčića kod Ajaxa gostovati 2. studenog.