SJAJAN POTEZ HRVATA

PSV je s 3:1 svladao Fortunu Sittard, uz dva pogotka Tillmana i jedan De Jonga
Piše: SNObjavljeno: 22. rujan 2024. 18:37

Jedan od iščekivanijih nogometnih dvoboja ove nedjelje u hrvatskoj javnosti jest onaj u nizozemskoj ligi između Fortune Sittard i PSV-a. Najveći razlog tomu jest bio potencijalni debi Ivana Perišića, koji se na kraju nije dogodio, no drugi Hrvati ukrali su show.

Alen Halilović asistirao je za 1:1 u 32. minuti susreta. "Hrvatski Messi" izvrsno je izveo udarac iz kuta i naciljao glavu Bullaudea koji je pogodio za izjednačenje.

ASISTENCIJU HALILOVIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Za Fortunu je u prvih 11 krenuo Josip Mitrović te se zadržao na terenu 77 minuta, dok je Ante Erceg ušao u 63. minuti i samo nekoliko minuta kasnije dobio žuti karton zbog rasprave sa sucem.

Susret je završio pobjedom PSV-a 3:1, dva puta je pogodio Tillman, a jedan pogodak dodao je i De Jong.

22. rujan 2024 19:47