TOMMY GREALY/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Tommy Grealy/shutterstock Editorial/profimedia
EURO 2024

Suparnik Vatrenih startao porazom u pripremnoj fazi. Uspjeli izjednačiti, a onda je stigao šok u nastavku

U skupini D još su Wales, Turska i Armenija, a plasman će izboriti dvije prvoplasirane momčadi
Piše: HinaObjavljeno: 22. ožujak 2023. 23:49

Suparnik Hrvatske u skupini D kvalifikacija za EURO 2024. godine, nogometna reprezentacija Latvije u srijedu je u prijateljskoj utakmici izgubila od Irske u Dublinu s 2:3 (2:2).

Irska je povela s 2:0 pogocima O‘Dowde (6‘) i Fergusona (17‘), Latvija je uspjela poravnati preko Uldrikisa (33‘) i Zjuzinsa (45‘+1‘), da bi domaćima u nastavku pobjedu osigurao Ogbene (65‘).

Hrvatska i Latvija obje će svoje kvalifikacijske utakmice igrati najesen, u Hrvatskoj 8. rujna te u Latviji 18. studenoga.

Uz Hrvatsku i Latviju u skupini D su još Wales, Turska i Armenija, a plasman na EURO izborit će dvije prvoplasirane reprezentacije.

14. svibanj 2024 19:51