MICHAEL ZEMANEK/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Michael Zemanek/shutterstock Editorial/profimedia
HRVATSKI OKRŠAJ

Slaven Bilić u velikoj drami ostao bez četvrtfinala kupa, presudio mu bivši trener Dinama

Za Igora Bišćana ovo je bila druga pobjeda u tri utakmice otkako je sredinom listopada preuzeo Al Shabab
Piše: Slobodna DalmacijaObjavljeno: 31. listopad 2023. 20:07

Osmina finala saudijskog kupa donijela je susrete klubova koje vode hrvatski treneri. Al Fateh Slavena Bilića suočio se s Al Shababom Igora Bišćana, a pobjedu je na dramatičan način odnio bivši trener Dinama.

Nakon 90 minuta bilo je 1:1, da bi u produžecima Al Shabab zabio gol vrijedan plasmana u četvrtfinale, prenosi Slobodna Dalmacija.

Bilićeva momčad imala je vodstvo od 24. minute, a strijelac je bio Cristian Tello, nekadašnji nogometaš Barcelone. Ipak, bivši krilni napadač Atletico Madrida Yannick Carrasco u 59. minuti poravnao je rezultat.

Carrasco je u produžetcima, u 115. minuti postigao svoj drugi pogodak na susretu i donio pobjedu Bišćanovom sastavu.

Iako nije izborena u 90 minuta, Bišćanu je to druga pobjeda u tri utakmice otkako je sredinom listopada preuzeo Al Shabab. Bišćan je ujedno prekinuo i Bilićev pozitivan niz, u kojem je zaredao pet pobjeda s Al Fatehom u svim natjecanjima.

27. travanj 2024 05:23