MIKHAIL JAPARIDZE/Tass/Getty Images
Posljednje kolo

Nikola Vlašić ostao bez Lige prvaka u novoj sezoni! CSKA sezonu zaključio ‘Pirovom pobjedom‘

CSKA se nadao posrnuću Krasnodara, ali on je u posljednjem kolu sa 4:0 deklasirao Republican Akhmat
Piše: SNObjavljeno: 22. srpanj 2020. 19:58

Odigrano je posljednje, 30. kolo ruskog nogometnog prvenstva.

CSKA Nikole Vlašića upisao je domaću 2:0 pobjedu protiv Tambova, ali nije bilo dovoljno za treću poziciju i kvalifikacije za Ligu prvaka sljedeće sezone.

CSKA se nadao posrnuću Krasnodara, ali on je u posljednjem kolu sa 4:0 deklasirao Republican Akhmat i zadržao je treće mjesto, dok je Vlašićev CSKA završio četvrti i sljedeće će sezone igrati u Europskoj ligi.

Naslov prvaka od ranije je osigurao Zenit, dok je Lokomotiv Vedrana Ćorluke drugi.

Iz lige pak ispadaju Tambov i Orenburg.

Golove za CSKA zabili su Georgi Schennikov u 26. i Ivan Obljakov u 78. minuti. Vlašić, koji je sezonu završio s 12 golova i 5 asistencija u ruskom prvenstvu, je odigrao svih 90 minuta, dok je Kristijan Bistrović ušao u 65. minuti.

Ćorlukin Lokomotiv slavio je u gostima kod Urala 1:0 golom Mirančuka iz 45. minute, a hrvatski branič je propustio ovaj susret.

05. svibanj 2024 18:06