Tottenham Hotspur's Luka Modric, front, vies for the ball with Wolverhampton Wanderers' Kevin Foley during their English Premier League soccer match at White Hart Lane stadium, London, Saturday, Dec. 12, 2009. (AP Photo/David Azia) ** NO INTERNET/MOBILE USAGE WITHOUT FOOTBALL ASSOCIATION PREMIER LEAGUE (FAPL) LICENCE. CALL +44 (0) 20 7864 9121 or EMAIL [email protected] FOR DETAILS **
 AP
SKY SPORTS

Modriću sedmica, Ćorluki petica

Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 26. rujan 2010. 12:31

Sky Sports donosi ocjene s utakmica 6. kola engleskog nogometnog prvenstva. Luka Modrić zaradio je dobru sedmicu, a Vedran Ćorluka slabu peticu u porazu njihovog Tottenhama na Upton Parku od gradskog rivala West Hama 1-0.

Uz ocjenu, Sky Sport nudi i kratke opisne rečenice za svakog igrača, pa je u Ćorlukinom slučaju konstatirao pogrešku kod primljenog gola Spursa u 29. minuti, kada je hrvatski reprezentativac nakon kornera s lijeve strane izgubio zračni duel sa strijelcem Piquionneom.

Luka Modrić je, pak, odigrao dobru utakmicu, a njegov odličan udarac volejem u prvom poluvremenom domaći vratar Robert Green bravorozno je uspio obraniti, točnije, odbiti u gredu...

Nogometni portal Goal.com Modriću dodijelio ocjenu 6.5, a Ćorluki 6.

Nikola Kalinić odigrao je 67 minuta za svoj Blackburn u gostujućoj pobjedi protiv Blackpoola 2-1, te je dobio slabu peticu od Sky Sporta, za razliku od Senegalca El-Hadji Dioufa, koji je zaradio sjajnu devetku. Goal.com dao je Kaliniću ipak bolju šesticu, a Dioufu tek za pola boda bolju ocjenu, što još jednom pokazuje koliko su pogledi na istu stvar (utakmicu) različiti...

29. rujan 2024 23:28