sportinglife.com
PRIJATELJSKE

Mladen Petrić opet strijelac za Fulham, Inter uoči Hajduka remizirao sa Celticom

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. srpanj 2012. 20:10

Hrvatski nogometaš Mladen Petrić opet je bio strijelac za svoj novi klub, londonski Fulham. U prijateljskom je ogledu Fulham s 3-0 pobijedio Wycombe.

U 18. minuti je Petrić postigao prvi pogodak na utakmici čime je Fulham načeo inače engleskog četveroligaša. Pet minuta prije kraja pobjedu je engleskom prvoligašu potvrdio Ruiz, a još je strijelac u 88. minuti bio Sidwell.

Spomenimo da je u subotu pripremni ogled imao milanski Inter. Odigrao je Inter, budući suparnik Hajduka u 3. pretkolu Europa lige, neodlučeno 1-1 sa škotskim prvakom Celticom, a za Inter je izjednačio Palacio u 88. minuti.

Juventus je pogocima Matrija i Krasića, dva nogometaša koja su već danima na izlatnim vratima kluba, pobijedio berlinsku Herthu 2-0.

22. rujan 2024 07:55