STIGAO NA PROBU

Manchester City izgubio od Al Hilala, za Građane zaigrao hajdukovac Mario Jelavić!

City, naravno, nije igrao u punom sastavu, ali opet tu su bili Yaya Toure, Kompany, tevez, Zabaleta, Kolarov
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. srpanj 2012. 14:32

U Innsbrucku je engleski nogometni prvak, Manchester City, odigrao prijateljski ogled protiv Al Hilala iz Rijada, te je izgubio utakmicu 1-0...

Jedini je strijelac, koji je presudio Mancinijevom sastavu, bio Alabed u 69. minuti. City, naravno, nije igrao u punom sastavu, ali opet tu su bili Yaya Toure, Kompany, tevez, Zabaleta, Kolarov... Zanimljivo, u drugom poluvremenu priliku je dobio i junior Hajduka Mario Jelavić, koji je kod Mancinija stigao na probu. On je već drugi mladi hajdukovac koji se pokušao nametnuti trenerima Cityja, jer nedavno je u njihovom kampu gostovao i Ivan Jakov Džoni.

Ništa se bolje nije proveo niti još jedan Premierligaš. Istim je rezultatom Newcastle izgubio protiv Chemnitzera.

Recimo da je Bayern s 4-0 svladao Ismaning, a nije na ovom ogledu debitirao hrvatski nogometaš Mario Mandžukić. No, jedan je od četiri pogotka za Bayern postigao Shaqiri, pompozno pojačanje ovog ljeta iz Basela.

Schalke je s 4-2 svladao Sonnenhof, Hannover je s 2-0 izgubio utakmicu od Preussen Munstera, dok je Hoffenheim s 3-0 bio bolji od Walldorfa.

25. rujan 2024 21:25