Screenshot
SAMO SE SRUŠIO

Da je ušlo, sve je moglo biti riješeno i prije produžetaka
Piše: SNObjavljeno: 13. ožujak 2024. 23:19

Odluka o putniku u četvrtfinale na utakmici Atletico Madrida i Intera pala je nakon jedanaesteraca, a sve je moglo biti riješeno u samoj završnici regularnog dijela da Rodrigo Riquelme nije u trećoj minuti sudačke nadoknade promašio izglednu priliku koja je već tada mogla donijeti konačnog pobjednika ovog susreta.

Kada je vidio što je 23-godišnji Španjolac zapucao, Diego Simeone samo se srušio na pod, a njegova reakcija već je postala hit na društvenim mrežama.

Podsjetimo, Inter je u Madrid stigao s prednošću od 1:0 iz prvog susreta, ali Španjolci su s 2:1 u uzvratu izborili produžetke.

Gosti su i u ovom dvoboju imali prednost. Federico Dimarco zatresao je mrežu u 33. minuti, no već u 35. na 1:1 poravnao je Antoine Griezmann da bi Memphis Depay u 87. zabio za produžetke.

U konačnici su pobjednika odlučili jedanaesterci, a više o samom susretu pročitajte OVDJE.

17. travanj 2024 16:52