NICOLAS TUCAT Afp
GUENDOUZI ZABIO OBA GOLA

Rennes našeg Lovre Majera zaustavio je pobjedničku seriju Marseillea odigravši na Velodromeu 1:1
Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 18. rujan 2022. 16:57

Momčad Igora Tudora nije slavila nakon pet pobjeda u nizu, ali je s osam pobjeda i dva remija preuzela vrh ljestvice, barem dok večeras ne odigra PSG svoj derbi s Lyonom.

Marseilleov veznjak Mattéo Guendouzi zabio je oba gola na utakmici. Prvi u svoju mrežu u 25., a izjednačujući u 52. minuti. Remi je i realan ishod ove utakmice, u kojoj je Marseille ušao kao favorit, ali očito je igranje u ritmu srijeda - nedjelja ostavilo traga na Tudorovoj momčadi koja je imala tek jednu pravu šansu, te ju je Guendouzi pretvorio u pogodak.

Prvi gol na utakmici pogledajte OVDJE.

Lovro Majer ušao je u igru u 61. minuti sada već s prepoznatljivom maskom na licu. Odigrao je u tih pola sata dosta dobro, a posebno je bio zapažen u nekoliko obrambenih akcija.

Drugi gol za konačnih 1:1 pogledajte OVDJE.

Rennes je osmi na ljestvici, ima 12 bodova, a na četiri gostovanja upisao je tri remija i poraz. Za Rennes je ovaj bod stoga dobar ulov.

25. travanj 2024 16:36