LOIC VENANCE Afp
RUTINSKA POBJEDA

Lyon slavio na gostovanju kod Lorienta i u potpunosti pobjegao od borbe za ostanak

Bila je to peta prvenstvena pobjeda Lyona u posljednjih šest nastupa čime su nastavili bijeg iz donjeg doma ljestvice
Piše: HINAObjavljeno: 09. ožujak 2024. 19:31

Dobru formu i dalje prezentiraju nogometaši Lyona koji su u ogledu 25. kola francuske Ligue 1 pobijedili Lorient u gostima 2:0.

Bila je to peta prvenstvena pobjeda Lyona u posljednjih šest nastupa čime su nastavili bijeg iz donjeg doma ljestvice. Trenutačno je Lyon na desetom mjestu ljestvice, dok je Lorient ostao na 14. poziciji.

Lyon je bodove osigurao golovima u drugom poluvremenu. Prvo je Tagliafico odlično glavom pod gredu pogodio u 52. minuti, dok je u 64. Balde lijepo golom za 2:0 okrunio gostujući kontranapad.

Cijelu utakmicu za Lyon je odigrao hrvatski obrambeni nogometaš Duje Ćaleta-Car, dok je na gostujućoj klupi za pričuve ostao Dejan Lovren.

Sve ostale utakmice ovog kola igraju se u nedjelju, a parovi su PSG - Reims, Strasbourg - Monaco, Le Havre - Toulouse, Metz - Clermont, Lille - Rennes i Marseille - Nantes.

29. travanj 2024 16:22