Hollandse Hoogte/shutterstock Editorial/profimedia
POGODAK ZA PAMĆENJE

O golu koji je Dominiku Livakoviću zabio Jakub Piotrowski će se još dugo pričati
Piše: SNObjavljeno: 09. studeni 2023. 22:58

Ludogorets je u četvrtom kolu Konferencijske lige ugostio Fenerbahçe. Poveli su domaćini u 18. minuti, a o golu koji je Dominiku Livakoviću zabio Jakub Piotrowski će se još dugo pričati. Poljak je sigurno zabio jedan od najljepših golova sezone.

Fenerbahçe se obranio od jednog napada domaćina i izgledalo je kao da je obrana uspjela očistiti opasnost. Ipak, lopta je došla samo do domaćih igrača. Nedyalkov je dodao loptu Piotrowskom koji je odlučio opaliti s nekih 25-30 metara.

Poljak je odapeo bombu prema Livakovićevom golu, a golman Hrvatske je samo ostao ukopan stajati. Nije tu Livaković mogao ništa. Piotrowski je pogodio same rašlje, a Livi je mogao samo gledati kako lopta ulazi u mrežu.

Majstoriju Poljaka pogledajte OVDJE.

Ludogorets je u drugoj minuti sučeve nadoknade vremena zabio i drugi gol. Za konačnih 2:0 zabio je Rwan Seco, a njegov gol možete pogledati OVDJE.

16. listopad 2024 23:15