SERIE A

Juventus pobjegao na +7, Milan slavio četvrti put u nizu, Chievo bolji od Rome

Piše: HinaObjavljeno: 16. prosinac 2012. 18:40

Nogometaši Juventusa, Fiorentine i Milana ubilježili su uvjerljive domaće pobjede u 17. kolu Talijanske lige, dok je Roma poražena kod Chieva. Juventus je u Torinu s 3:0 porazio Atalantu, a sve je bilo riješeno nakon samo 27 minuta igre, a kada je u 31. minuti isključen igrač gostiju, Torinezi su dokraja indolentnom igrom poštedili momčad iz Bergama prave katastrofe.

Milan vs Pescara 4:1 GOALS HIGHLIGHTS by UCL2410

Fiorentina je u Firenci bila bolja od Seine s 4:1, te skočila na peto mjesto ljestvice. I Fiorentina je već nakon prvog dijela vodila s 3:0, a domaći igrač Aquilani je u 88. minuti goste "častio" promašenim jedanaestercem. Milan je s također s 4:1 na San Siru bio bolji od Pescare, a čak su dva autogola postigli igrači gostiju. Kod Pescare je do 64. minute igrao Ante Vukušić, ali bez vidljivoga učinka.

Roma je izgubila kod Chieva pogotkom u 87. minuti, Parma je s 4:1 slavila kod kuće protiv Cagliarija, dok je Catania na Siciliji s 3:1 ispratila Sampdoriju.

Juventus vs Atalanta 3:0 GOALS HIGHLIGHTS by UCL2410

Na ljestvici vodi Juventus sa sedam bodova više od Intera i osam od Napolija koji večeras dočekuje Bolognu.

Serie A, 17. kolo:

Fiorentina - Siena 4-1 (Toni 16, 79, Pizarro 19 - 11m, Aquilani 45 / Reginaldo 70)

Milan - Pescara 2-1 (Nocerino 1, Abbruscato 51-ag, Jonathas 79-ag, El Shaarawy 81 / Terlizzi 56)

Catania - Sampdoria 3-1 (Paglialunga 55, Bergessio 65, Castro 90 / Maresca 29 - 11m)

Chievo - Roma 1-0 (Pellissier 87)

Genoa - Torino 1-1 (Granqvist 29 / Bianchi 19)

Juventus - Atalanta 3-0 (Vučinić 2, Pirlo 14, Marchisio 27)

Parma - Cagliari 4-1 (Belfodil 21, 86, Biabiany 54, Valdes 65 - 11m / Sau 20)

20. Siena 17 4 5 8 16-24 -8 11*

* minus bodovi na startu sezone: Sampdoria i Torino (po -1), Atalanta (-2) i Siena (-6)

22. rujan 2024 04:31