EURO U-19

Hrvatska bez Livaje, Kovačića i Rebića stigla do velikog boda protiv Engleske

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. srpanj 2012. 20:37

Hrvatska nogometna reprezentacija započela je nastup na Europskom prvenstvu za igrače do 19 godina remijem protiv Engleske (1-1).

Izabranici Dinka Jeličića su u 1. kolu skupine B natjecanja koje se igra u Estoniji došli do vrijednog boda. Štoviše, mladi su hrvatski nogometaši prvi došli do prednosti u Tallinu. Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka, Hrvatska je povela u 57. minuti golom Domagoja Pavičića. Međutim, ''mali vatreni'' nisu uspjeli dugo sačuvati prednost - samo tri minute kasnije Simona Slugu je matirao 17-godišnji branič Chelseaja Nathaniel Chalobah i postavio, pokazalo se, konačni rezultat.

U 2. kolu skupine B oslabljena Hrvatska (na EP-u nema Livaje, Kovačića, Rebića…) u petak u Haapsaluu igra protiv Francuske.