Screenshot: YouTube
VRLO TEŠKA PROCJENA

VIDEO SPORNE SITUACIJE: MIŠLJENJA SU ITEKAKO PODIJELJENA Je li jedanaesterac za Hajduk prestrogo dosuđen?

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. listopad 2016. 17:36

U gradskom derbiju 12. kola HNL-a, Hajduk na Poljudu svladao Split s 2:1, ali niti ova utakmica nije prošla bez barem jedne sporne situacije.

Split je poveo golom Pešića u završnici prvog poluvremena prekinuvši tako niz svoje momčadi od 637 minuta bez postignutog pogotka, ali Hajduk je u nastavku ipak uspio preokrenuti. Prvo je Futacs u 56. minuti iskoristio kazneni udarac, da bi prekrasni pobjednički zgoditak postigao Bašić u 81.

Polemike je na društvenim mrežama ovoga puta izazvala upravo situacija iz 56. minute kada je Said pao/srušen u kaznenom prostoru, a sudac Andrej Burilo iz Osijeka bez razmišljanja pokazao na bijelu točku.

Hajduk je na kraju slavio s 2:1, a je li na putu do pobjede imao i mali sudački 'poguranac', prosudite sami, situacija zaista nije jednostavna za procjenu.

24. rujan 2024 06:24