Ante Čizmić/Cropix
NEVJEROJATAN PODATAK

Do utakmice protiv Slavena u HNL je skupio tek 369 minuta, bez pogotka i asistencije
Piše: SNObjavljeno: 11. veljača 2024. 16:40

Hajduk je u utakmici 22. kola prve HNL ugostio momčad Slaven Belupa na Poljudu, a poseban trenutak na utakmici dogodio se u 48. minuti kada se na listu strijelaca upisao Josip Brekalo.

Naime, bio je to prvi pogodak Brekala u HNL-u. Povremeni hrvatski reprezentativac već je jednom zatresao mrežu na hrvatskim terenima, ali bilo je to u uzvratu polufinala Kupa u travnju 2016. u pobjedi Dinama protiv Hajduka (4:0). Ukupno je 11 utakmica odigrao za Dinamo, uz osam prvenstvenih nastupa upisao je i tri u Kupu.

Do utakmice protiv Slaven Belupa Brekalo je u HNL skupio tek 369 minuta bez pogotka i asistencije.